تاريخ : چهارشنبه ۳٠ اسفند ۱۳٩۱ | ٤:۳٩ ‎ب.ظ | نویسنده : دانش آموخته گان دکتری تخصصی دانشگاه تهران

   مشاوره در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه

 دغدغه بسیاری از دوستانی که با دپارتمان تماس می گیرند، انتخاب موضوعی شایسته برای تدوین پایان نامه دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری است. و البته باید اعتراف کرد که بی اغراق یکی از بزرگترین و با ارزش ترین نگرانی های بجا در کل دوره تحصیل شاید همین مسئله باشد.

 یک موضوع خوب چه خصوصیاتی دارد؟ اگر سوال ما برای انتخاب موضوع پایان نامه این باشد، باید گفت این مسئله یک تصمیم گیری چند متغییره است که بایستی برای رسیدن به هدف بهینه در آن کمی دقت کرد. آیا می خواهید ادامه تحصیل بدهید؟ این ادامه تحصیل در ایران خواهد بود یا خارج کشور؟ آیا موضوع مدنظر شما در ایران کار شده است؟ آیا سازمان و یا شرکتی را می شناسید که به راحتی بتوانید پژوهش خود را در آن پیاده سازی نمایید؟ آیا سازمان و یا ارگان دولتی هست که از طرح شما حمایت مالی و فکری بکند؟ آیا نشریه یا نشریاتی برای چاپ مقالات مستخرج از پایان نامه وجود دارند و سطح علمی این نشریات چگونه است؟

 پاسخ به همه این گزینه ها کمی وقت گیر بوده و تجربه می خواهد. با این تفاسیر و با توجه به درخواست کاربران وب سایت دپارتمان در اخذ راهنمایی جهت انتخاب موضوع بدین وسیله گروه مشاوران دپارتمان (فارغ التحصیلان و دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه های تهران) برنامه ای را ترتیب داده است تا بر اساس یک متد کاملا کاربردی به دوستان متقاضی در انتخاب موضوع مشاوره ارائه دهد.

 متد کار به این صورت است که در حیطه رشته، گرایش و علاقه شما موضوعاتی بر اساس مقالات علمی چاپ شده در نشریات معتبر بین المللی (ISI) جستجو و از تکراری نبودن آنها در ایران اطمینان حاصل شده و این موضوعات به همراه مقاله پایه یا بیس آنها به شما ارائه می شود.

 دوستان عزیز برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب موضوع، می توانند درخواست خود را در دپارتمان مشاوره تحصیلی دپارتمان (اینجا را کلیک کنید) ثبت و یا درخواست خود را برای ما از طریق ایمیل (analysis1@contractor.net) ارسال نمایند و یا با شماره 09377529397 تماس حاصل فرمایید. لطفا تا ۲۴ ساعت بعد از ارسال درخواست، ایمیل خود را چک کنید.

 

 تماس با انجام پایان نامه 

دپارتمان مشاوره پایان نامه

 ارتباط: 09106798946-09377529397

  09377529397 web-viber-icon

 09106798946 


 

 


  • مشاوره پایان نامه | مشاوره پایان نامه