پذيرش مقاله ISI

پذیرش مقاله آی اس آی

پايگاه اطلاعاتی مؤسسه اطلاعات علمی آی اس آی ISI- Institute for Scientific Information یکی از مهمترین و معتبرترین موسسات بین المللی جهت فهرست بندی مجلات علمی معتبر و انتشار و پوشش فراگیر جدیدترین تحقیقات صورت گرفته در جهان به شمار می رود. این موسسه بیشتر بر روی مقاله های پژوهشی می باشد. این موسسه در سال 1960 توسط گارفلید تاسیس شد و در سال 1992 توسط Thomson Scientific institute خریداری شد و امروزه با همین نام شناخته می شود. امروزه برای اینکه دانشجویان بتوانند دونمره پایان نامه رو کسب کنند و یا اساتید ارتقای علمی داشته باشند، باید مقاله ای را در مجلات معتبری به چاپ برسانند. یکی از این مجلات معتبر، مجله آی اس آی می باشد. برای اینکه مشخص بشه مجله ای آی اس آی هست باید به سایت تامسون رویترز مراجعه کنید: science.thomsonreuters.com که این سایت قابلیت جستجو نام کامل مجله یا ISSN رو دارد.


اگر بخش coverage مجله یکی از سه دسته زیر باشد به عنوان JCR شناخته می شود:


 Science Citation Index Expanded Source Publication

Social Science Citation Index Source Publication

 Arts and Humanities Citation Index Source Publication

در غیر اینصورت به عنوان مجلات ISI Listed به شمار می روند.


با توجه به اینکه امروزه داشتن مقالات پژوهشی متعدد یکی از الزامات ادامه تحصیل در مقاطع دکتری و دفاع از پایان نامه ارشد و دکتری می باشد، لذا موسسه دانش آسا در نظر دارد در امر پذیرش تضمینی مقاله ISI (آی اس آی) در ژورنال های معتبر و مورد تایید دانشگاه های کشور، خدماتی رو به متقاضیان خود از جمله اساتید بزرگوار و دانشجویان عزیز ارائه دهد. بنابراین هدف موسسه پژوهش برتر کمک به محققین عزیز در فرآیند ترجمه تخصصی و فوق تخصصی، اکسپت سریع و چاپ مقالات در مجلات معتبر آی اس آی می باشد. همچنین ما تضمین میکنیم که مجلات پیشنهادی ما مجلاتی کاملا معتبر و غیر مجلات جعلی خواهد بود.


خدمات موسسه دانش آسا در زمینه پذیرش تضمینی مقاله ISI (آی اس آی)

ویرایش ادبی مقالات که شانس اکسپت در مجلات رو بالا می برد

ترجمه تخصصی و فوق تخصصی مقالات به همه زبان های زنده دنیا توسط مترجمین مختص هر رشته با تضمین کیفیت

گذاشتن مقاله در فرمت مجله مورد نظر با درنظر گرفتن تمام استاندارد های مورد نیاز

پیشنهاد مجلات به محققین عزیز، تا بعد از بررسی خود و استعلام از دانشگاه مبنی بر معتبر بودن مجله، جهت داوری به مجله ارسال شود.

ارسال مقاله به مجلات و انجام تمامی مکاتبات لازم جهت تسریع فرآیند داوری براساس تجربه کاری ای که موسسه دانش آسا از آن برخوردار است.

دریافت اکسپت از مجله

انجام گالری پروف مقاله مطابق با استاندارد خاص مجله

انجام واریزی به مجله از طریق صرافی خود موسسه پژوهش برتر

پیگیری از سردبیر مجلات جهت انتشار و چاپ فوری مقاله در مجله

در حال حاضر خدمات مربوط به استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی مقاله ISI، پذیرش تضمینی مقاله ISI، چاپ مقاله ISI برای رشته های زیر در موسسه دانش آسا ارائه می شود

پذیرش تضمینی مقاله ISI آی اس آس در موسسه دانش آسا/ 0 نظر / 91 بازدید